weselny zespół muzyczny Świecie

Wasze wesele w Świeciu nie obędzie się bez orkiestry weselnej.

Tylko z zespołem ten wyjątkowy wieczór będzie obfitował w muzyczne atrakcje. Zespół zadba również o dodatkowe rozrywki dla gości. Nikomu nawet nie przejdzie przez głowę, by spędzić wasze przyjęcie wyłącznie przy stole.

KOMENTARZE I OPINIE:

Zagrali prawie wszystkie moje ulubione kawałki, na które umówiliśmy się przed weselem. Są bardzo otwarci na nowe rzeczy.

Sandra

To się zgadza. Mogliśmy wraz z mężem zdecydować dokładnie jakie utwory zagrają, a jakich nie chcemy.

Weronika i Mariusz

Muzycznie super, ale jeszcze lepsze były konkursy organizowane w trakcie imprezy.

Anna

To jest świetne z ich strony właśnie, że są tak elastyczni. A nawet jak ktoś nie lubi tańczyć, to pobawi się w zabawach i konkursach, bo przy nich ciężko usiedzieć w miejscu. Od pierwszego kontaktu mieliśmy bardzo pozytywne wrażenia i nie zawiedli nas. Widzieliśmy też, że dbają o atmosferę wesela i zabawy, są elastyczni dla gości i jak trzeba, to zrobią małą zmianę planów i np. będą zabawy zamiast wolnych piosenek, w zależności jak się goście zachowują. Dla nas wesele było bardzo udane, muzyka grana świetnie, spokojnie można też było posłuchać jak się odpoczywało od tańczenia. Są warci polecenia.

Darek i Kasia

Dla nas ta elastyczność była cudowna, bo było trochę zmian w repertuarze i zawirowań w organizacji, ale zespół cierpliwie sie dostosował i nawet nam doradzili w wielu kwestiach. Muzykę grali super, rzadko wśród zespołów weselnych słyszy się tak dobry poziom jak u nich. Byliśmy zachwyceni i bawiliśmy się z gośćmi do samego rana. Czasami aż nie chciało się schodzić z parkietu jak miały być zabawy prowadzone przez zespół, ale zabawy okazały się też rewelacyjne. Było wyjątkowo dzięki temu zespołowi, dziękujemy!

Hania i Paweł