weselny zespół muzyczny Kutno

Czas ucieka, a wielki dzień zbliża się dużymi krokami.

Jest jednak coś, o czym nie możecie zapomnieć – rezerwacja zespołu weselnego na wasz ślub w Kutnie. Nie wahajcie się ani chwili dłużej i czym prędzej zadbajcie o wyjątkową oprawę muzyczną waszego wesela.

KOMENTARZE I OPINIE:

U wielu zespołów szukałam możliwości zagrania kilku nietypowych piosenek, ale nie udało nam się dogadać. Dopiero ten zespół spełnił moje oczekiwania.

Aśka

Nasi goście świetnie się bawili, nawet wtedy, gdy musieliśmy jechać na kilka godzin na sesję zdjęciową za miastem.

Jurek i Małgorzata

Bardzo fajna kapela.

Monika_09

Świetny zespół! Dojadą wszędzie, gdzie trzeba, wywiązują się z umowy w pełni. Mieli profesjonalne podejście od samego początku do końca wesela, wysoki poziom kultury. Do tego wszystkiego zabawy, jakie prowadzili, były rewelacyjne. No wiadomo muzyka to przede wszystkim i tu byliśmy zachwyceni. Piosenki stare i nowe, znane i takie, których nie znaliśmy a okazały się rewelacyjne do tańczenia i słuchania. Jesteśmy bardzo zadowoleni i zdecydowanie polecamy ich na wesela i wszystkie inne imprezy, na których ktoś chce zespół. Jak ktoś nie wie, czy DJ czy zespół, to odpowiemy: tylko ten zespół muzyczny!

Jurek i Kasia

W pełni się zgadzamy! Dla nich żadne miejsce docelowe nie stanowi problemu, zawsze sobie poradzą. Podejście i kultura na naprawdę wysokim poziomie. Byliśmy bardzo mile zaskoczeni zabawami, jakie prowadzili w czasie wesela, pewnie dlatego że wielu z nich nie znaliśmy i to było coś nowego. Muzyka grana również super, i mimo że to nasze wesele i mieliśmy bardzo dużo obowiązków, to już dawno się tak nie bawiliśmy jak wtedy i nasi goście chyba również. Zespołowi udało się stworzyć atmosferę, o jakiej marzyliśmy aby była na naszym weselu i za to bardzo dziękujemy! :)

Grażyna i Marek