zespół muzyczny Ciechocinek

Czymże byłoby wesele bez wodzireja? To on zadba o doskonałą rozrywkę na każdym etapie waszego wesela w Ciechocinku.

Razem z kapelą weselną poprowadzą różnorodne zabawy i zaangażują wszystkich gości w animacje. Wszystkiemu oczywiście będzie towarzyszyć wyborna muzyka w wykonaniu zespołu.

KOMENTARZE I OPINIE:

Wasz zespół był na weselu mojej kuzynki w Ciechocinku. Świetnie się bawiłam! :)

Jola

Potwierdzam! Muzyka była bardzo różnorodna, tak, że zarówno starsi, jak i młodsi mieli do czego potańczyć.

Katarzyna

Ten zespół to genialny wybór! Nie żałujemy z mężem, że się na niego zdecydowaliśmy.

Asia i Tomek

My też nie żałujemy wyboru tego zespołu, a wręcz będziemy go polecać. Mieli świetne profesjonalne podejście od samego kontaktu, który był bez zastrzeżeń, do tego są otwarci na nowości, nie robią oklepanych zabaw weselnych, tylko szukają też innych. Muzyka grana żywiołowo, ale jak trzeba było zwolnić tempo to też nie było z tym problemu. Fajnie, że dbali o atmosferę wesela do samego końca, nikt nie był zniesmaczony bo nie było też czym. Zabawy były dobrane do gości niczym strzał w dziesiątkę, a przerwy też nie były za długie, a to dla nas było dosyć ważne. My się bawiliśmy świetnie i goście tak samo.

Monika i Olek

Jak dla nas było mega super. Naprawdę muzyka nas mile zaskoczyła. Wiadomo, że do muzyki na żywo to zawsze lepiej się tańczy, ale oni jeszcze grają naprawde dobrze, to im trzeba przyznać. Zabawy też fajnie prowadzą, bardzo kulturalnie nie ma niczego niestosownego, a jednocześnie można się popłakać ze śmiechu przy tym wszystkim. Wszyscy świetnie sie bawili na naszym weselu i pytali, gdzie znaleźliśmy ten zespół, bo grają i prowadza imprezę rewelacyjnie.  Dzięki temu zespołowi nasze wesele przeszło do historii jako jedno z najlepszych w naszej rodzinie. Dziękujemy!

Iwona i Patryk