weselny zespół muzyczny Chojnice

Mieszkacie w Chojnicach i właśnie macie w planach zorganizowanie ślubu? Nie zapomnijcie o zamówieniu zespołu weselnego.

Nie od dziś wiadomo, że najlepiej bawić się przy piosenkach weselnych. Z pewnością nikt nie usiedzi w miejscu przy takiej oprawie muzycznej imprezy. Kapela weselna to jest to!

KOMENTARZE I OPINIE:

Grali w taki sposób, że osoby umiejące tańczyć miały czym się pochwalić.

Bartosz

Znane utwory grane przez ten zespół brzmią inaczej niż oryginały i to jest ich ogromna zaleta.

Ewelina

Tak, mi też się to bardzo podobało. Nie odgrywają wszystkiego kropka w kropkę.

Julka :)

Według nas zagrali świetnie. Jak ktoś umiał tańczyć to mógł poszaleć, a jak ktoś nie umiał to się mógł chociaż trochę nauczyć, bo siedzieć spokojnie się nie dało, grali zbyt energicznie i nogi rwały się do tańca. Poza tym były też konkursy i zabawy, niektórych nie znaliśmy i były bardzo trafione dla gości, strasznie się uśmialiśmy. No a o to przecież chodzi na weselu, żeby było radośnie, człowiek się wytańczył i pośmiał. I tak też było dzięki temu zespołowi na naszym weselu. Dbali o dobry humor gości, atmosferę i byli otwarci na propozycje piosenek. Polecamy ten zespół!

Ula i Tymek

Według nas jednym słowem: rewelacja! A oto dlaczego: muzyka grana na bardzo wysokim poziomie, super. Podejście zespołu profesjonalne, kulturalnie odnoszenie się do gości i z uśmiechem na twarzy, zabawy były genialne,  po prostu genialne zarówno dla młodszych jak i dla starszych! Znajomi już nas podpytywali o numer kontaktowy do zespołu o i ile wcześniej trzeba rezerwować termin. Powiemy Wam tak: im wcześniej tym lepiej!  Polecamy ich bo naprawdę dają radę!

Kasia i Michał