weselny zespół muzyczny Chełmno

Jak wiadomo z przepisami bywa różnie. Ten jednak jest sprawdzony i niezawodny.

Ze szczyptą odpowiedniej muzyki granej przez orkiestrę weselną wasza impreza w Chełmnie będzie niczym wyborne danie, które zaspokoi nawet najbardziej wybredne gusta.

KOMENTARZE I OPINIE:

Jak zagraliście "Take my breath away" to myślałam, że się rozpłynę...

Kasia

Kurczę, pierwszy raz na weselu w Chełmnie i taki czad! :)

Leszek

Od lat mieszkam w Chełmnie i dopiero ostatnio dowiedziałam się, że grywają w tej okolicy takie fajne zespoły muzyczne jak ten. Jak ktoś będzie szukał kapeli to polecę.

dziewczyna z Chełmna

My też byliśmy zachwyceni muzyką. Każda piosenka była wykonana na wysokim poziomie, te stare, klasyki i nowe kawałki. Jak chcieliśmy, żeby zagrali coś, czego nie mieli w repertuarze, to byli otwarci na to i dali radę z tym wyzwaniem. Zabawa była niezapomniana, wszyscy wychodzący goście nam to mówili. Zabawy były super, dawno się tak nie uśmialiśmy. Cieszyliśmy się, że dobierali wszystko tak, by nikt nie siedział przy stoliku tylko się bawił. Dla nas bomba! Polecamy ten zespół jak najbardziej. Naszym zdaniem zdecydowanie warto ich wziąć jako kapelę weselną.

Ula i Jarek

Znaliśmy ten zespół z innych wesel, video, internetu i sądziliśmy, że wiemy co bierzemy. Tymczasem oni nas niesamowicie pozytywnie zaskoczyli! Sama niespodzianka muzyczna od zespołu dla nas była bardzo miła. Mieliśmy wrażenie, że muzycznie grają jeszcze lepiej niż rok wcześniej jak ich słyszeliśmy. Nie brakowało najnowszych kawałków, zabawy też były nowe. Widzieliśmy, że zespół się rozwija i nie spoczywa na laurach, ale faktycznie poszerza repertuar muzyczny i zabaw dla gości. Było super, naprawdę nie spodziewaliśmy się czegoś takiego! Dziękujemy!

Justyna i Daniel