weselny zespół muzyczny Kamień Krajeński

Wyobraźcie sobie znakomitą zabawę na weselu. Jest coś, czego w tej wizji nie może zabraknąć.

A jest to oczywiście kapela weselna, bo tylko z nią zabawa będzie taka, jaka powinna być, czyli pierwszorzędna. Teraz już wiecie – na waszym weselu w Kamieniu Krajeńskim będzie wybornie tylko z zespołem muzycznym.

KOMENTARZE I OPINIE:

Bardzo podobało mi się wesele w Kamieniu Krajeńskim, na którym zagrali. Zahaczyli chyba o każdy gatunek muzyczny.

Marian

Muzycznie nieźli, dużo zabaw i konkursów. Ale najbardziej ujęła mnie ich spontaniczność.

Dariusz

Tak samo było u nas. Jak trzeba było to zupełnie zmieniali atmosferę dostosowując się do gości.

Ela i Bartek

Przygotowania wiadomo zajęły sporo czasu a i tak baliśmy się, jak w ostateczności to wszystko wyjdzie, czy nic ani nikt nie nawali. Kapela nas nie zawiodła pod żadnym względem. Chcieliśmy ułożyć repertuar ale nie mieliśmy dostatecznej ilości piosenek w głowie, oni nam pomogli bez problemu.Zabawy były rewelacyjne, sporo osób miało łzy w oczach ze śmiechu a do tego nie chcieli schodzić na przerwy po piosenkach. Zespół dał radę do samego końca na super poziomie i dzięki nim nasze wesele przeszło do historii jako jedno z najbardziej udanych w rodzinie, dla nas najlepsze. Serdecznie dziękujemy, że zagraliście na naszym weselu!

Agnieszka i Mirek

Zagrali na naszym weselu tak, że nie mogliśmy się odpędzić od gości chwalących zespół i gratulujących tego wyboru. Wszyscy sie bawili, a jak nie mieli sił tańczyć na parkiecie, to bujali się przy stolikach. Muzyka aż sama podrywała nawet największe marudy i przeciwników tańczenia, którzy również byli oceni na sali. Zespołowi udało się stworzyć super atmosferę, a oświetlenie tego dopełniało. Było cudownie, nasze marzenia o weselu się spełniły. Dziękujemy!

Dawid i Gosia