weselny zespół muzyczny Słupca

Jeśli na waszym weselu w Słupcy cała sala ma ruszyć na parkiet, a zabawa ma być na sto dwa, to koniecznie musi zagościć u was wodzirej z kapelą weselną.

Oni to poprowadzą sprawią, że żaden z gości nie będzie narzekał na nudę.

KOMENTARZE I OPINIE:

Jest klasa! Naprawdę. Myślałam, że kapele weselne nie grają takich kawałków, a jednak!

Hanka

Miłe zaskoczenie. Serdecznie polecam.

Staszek

Na zespół zdecydowaliśmy się z żoną po tym jak polecił nam go jej brat. Słyszał od dziewczyny, że fajnie grają. I zagrali fajnie też u nas :)

Radek i Gosia

Kto słyszy, że dobrze grają, ten ma dobre źródło. Grają świetnie! U nas wesele udało się głównie dzięki temu zespołowi, bo goście byli zmęczeni podróżami i upałem. Oni odznaczyli się świetnym stylem, profesjonalizmem. Muzyka była grana na wysokim poziomie i nie było osoby, która by siedziała przy stoliku i zamulała. Wszyscy się świetnie bawili i my również, wytańczyliśmy się jak mało kiedy. Poprosiliśmy, żeby wcześniej nam powiedzieli jakie będą zabawy i spokojnie się zgodzili. Niektórych nie znaliśmy ale okazały się rewelacyjnie. Widać, ze są otwarci na nowości muzyczne i zabawowe. Polecamy ten zespół!

Tadeusz i Monika

U nas tak samo, super zagrali. Udało im się stworzyć świetną atmosferę, światła były bardzo nastrojowe zwłaszcza przy wolniejszych piosenkach ;) Jako przerywniki robili zabawy, które zresztą były bardzo udane. Wszyscy goście nam potem gratulowali wyboru zespołu na wesele, nawet ci, którzy nie lubią tańczyć. Ich też udało się wyciagnąć na parkiet. Na pierwszy taniec planowaliśmy puścić piosenkę z płyty, ale zespół bez problemu sie jej nauczył i zagrali ją naprawdę super. Nie żałowaliśmy wyboru ani przez moment. Dziękujemy!

Dorota i Jan