weselny zespół muzyczny Włocławek

Żadna impreza nie może odbyć się bez muzyki.

A najlepiej byłoby, gdyby muzyka ta dostarczała gościom niezwykłych wrażeń. Sprawa ma się podobnie z waszym weselem we Włocławku. Chcecie muzycznych wrażeń? Dostarczy ich zespół weselny.

KOMENTARZE I OPINIE:

Fajne wesele z fajnym zespołem. Swoim entuzjazmem zarazili wszystkich gości.

Iwo

Stworzyli taką atmosferę, że wszyscy aktywnie uczestniczyli w naszym przyjęciu weselnym.

Krzysiek

U nas było dokładnie tak samo. Nawet ci zwykle oporni, dali się skusić na niektóre konkursy.

Teresa

Widać, że dbają o to, by trzymać cały czas wysoki poziom. U nas też nie zawiedli. Zabawy były przednie, aż ciężko było siedzieć i tylko patrzeć. Rodzice mieli normalnie łzy w oczach ze śmiechu. Dzieciaki też się super bawiły, tańczyły do późna i nie chciały schodzić z parkietu. W czasie wesela spontanicznie poprosiliśmy też o to, żeby zagrali piosenki, które nam przyszły do głowy a których nie ustaliliśmy wcześniej i super dali radę. Cieszymy się, że grali na naszym weselu, było warto nawiązać z nimi współpracę! Serdecznie polecamy tą kapelę.

Paulina i Darek

U nas tak samo! Trzymali bardzo wysoki poziom przez cały czas, bardzo fajnie odnosili się do gości i cz poczuciem humoru, a to ważne było dla nas. Poza tym zabawy rozbawiły nas do łez, sami uczestnicy mieli problem dokończyć konkurencje bo tak sie śmiali. Były też konkursy taneczne. Zespół też zaskoczył nas muzyczną niespodzianką, jaka dla nas przygotowali. Całe wesele zapamiętaliśmy jako udane ponad nasze wyobrażenia. Dziękujemy! Daliście radę naprawdę na wysokim poziomie od początku do końca.

Patrycja i Roman