weselny zespół muzyczny Żnin

Takie właśnie będzie wasze wesele w Żninie. Stanie się ono nie lada przeżyciem, jeśli tylko na przyjęciu zabrzmią dźwięki muzyki na żywo.

Zamówcie kapelę weselną, która popisowo wykona dla was i waszych gości najbardziej znane utwory weselne. Całonocna zabawa gwarantowana!

KOMENTARZE I OPINIE:

Niezmordowani! Grali na moim dwudniowym weselu z wielką energią. Sami mogliśmy zdecydować, do której godziny będą grać.

Darek i Aśka

Bardzo udane było to ostatnie wesele w Żninie. Wybawiłem się za wszystkie czasy.

Kamil

Na moim weselu grali raz najnowsze hity, a raz coś dla starszych. Nikt nie narzekał.

Karolina

U nas tez grali do samego końca na wysokim poziomie. Mieliśmy tylko kilka piosenek, które chcieliśmy aby obowiązkowo były na naszym weselu i zagrali bez problemu. W repertuarze znalazły się też piosenki stare, nowe, klasyki weselne. Byli bardzo elastyczni pod tym względem. Do tego kontakt z nimi był sprawny, bez problemu, szybko była odpowiedź. Bawiliśmy się niesamowicie i nasi goście również, każdy wychodząc mówił same pochwały na temat zespołu. Cieszymy się, że nasze wesele tak się udało i że zespół zadbał też o oświetlenie i super zabawy dla dzieci i dorosłych. Dali radę!

Kamila i Romek

Nie spodziewaliśmy się, że zagrają na naszym weselu i poprowadzą zabawy na tak wysokim poziomie! Pełen profesjonalizm, kultura, a przy tym wszystkim cały czas spore poczucie humoru. Do tego wszystkiego jeszcze było super oświetlenie, które wprawiało w wyjątkowy nastrój zwłaszcza przy spokojniejszych piosenkach. Bardzo się cieszymy, że znaleźli dla nas termin i przyjechali zagrać na naszym weselu w tym zapomnianym Żninie :D Dziękujemy za super zabawę!

Justyna i Łukasz