weselny zespół muzyczny Wąbrzeźno

Goście jeszcze przez długi czas będą pamiętać, jak dobrze bawili się na waszym weselu w Wąbrzeźnie.

Wystarczy, że zajmiecie się odpowiednią oprawą muzyczną waszego przyjęcia. W tym celu zamówcie kapelę weselną, która zadba o dobrą zabawę – zarówno waszą, jak i gości.

KOMENTARZE I OPINIE:

To była impreza! Super nam zagraliście w Wąbrzeźnie. Pozdrawiam.

Paweł i Dominika

Ta kapela dobrze odczytuje nastroje gości. Wybraliśmy kilka piosenek, do których goście nie za dobrze się bawili. Szybko zmienili klimat i atmosfera się poprawiła.

Mariola i Michał

Nie wiem, czy jest lepszy zespół niż ten, który gra w Wąbrzeźnie...

Ola

Nasi goście byli zachwyceni zespołem, dzięki niemu nasze wesele tak się udało. Piosenki zagrali świetnie, był te najnowsze i klasyki, dawali radę do samego końca i to na wysokim poziomie. Kontakt z pełną kulturą, profesjonalne podejście. Rzadko się spotyka tak dobry zespół. Zabawy były bardzo energiczne i dopasowane do gości, u nas było więcej starszych osób a i tak się świetnie bawili i brali w nich udział. Naprawdę warto. My jesteśmy bardzo zadowoleni, że zdecydowaliśmy się na ten zespół. Dziękujemy Wam!

Tadeusz i Asia

Jak napisali tak zrobili: wesele było wyjątkowe! Zadbali o super atmosferę, oświetlenie było powalające, muzyka bombowa. Po weselu co chwilę słyszeliśmy od gości, że mieliśmy wyjątkowo udane wesele i zespół. Zabawy zaskoczyły nas wszystkich, nie dało się nie śmiać. Do tej pory jak oglądamy nagrania video to się śmiejemy i nie żałujemy wyboru kapeli. Tym bardziej, że mało który zespół zgadzał sie żeby przyjechać do Wąbrzeźna jak szukaliśmy kapeli innej niż lokalna. Było rewelacyjnie, dziękujemy ze daliście radę! :)

Hania i Grzesiek