weselny zespół muzyczny Turek

Nie macie pomysłu na oprawę muzyczną waszego wesela w Turku.

Nie martwcie się! Zwróćcie się do kapeli weselnej, a ta z przyjemnością posłuży radą, a następnie perfekcyjnie zagra wszystko, co ustaliliście.To będzie wesele, które wszyscy będą długo wspominać!

KOMENTARZE I OPINIE:

Nie wiem, czemu ludzie narzekają na brak dobrych zespołów w Turku. Jak widać grają fajne zespoły w tej okolicy :)

Aleksandra

Bo niektórzy słabo szukają ;). Na weselu mojego brata grał ten zespół i wszyscy się dobrze bawili.

Ula

Gorąco polecam ten zespół. U nas się sprawdził. Grali do samego rana.

Iza i Rafał

U nas nikt nie narzekał na zespół, a raczej każdy, z kim się rozmawiało, właśnie chwalił. My też byliśmy bardzo zadowoleni. Utrzymywali świetny poziom grania i prowadzenia zabaw cały czas, kontakt był też w dobrym tonie i profesjonalny. Byli też otwarci na nowe pomysły pod względem zabaw i piosenek, nawet jak czegoś nie było w ich repertuarze. Wszyscy świetnie się bawili a my wiemy, że zespół jest warty polecenia. Jak ktoś wstępnie jest zdecydowany na DJ, to lepiej się zastanowić poważnie, bo to nie to samo co ten zespół. Warto ich wziąć na wesele.

Teresa i Marek

Nam udało się zgrać terminy z tym zespołem. Baliśmy się, że za późno rezerwujemy, ale jakimś szczęśliwym trafem akurat mieli wolny termin w wybranym przez nas miesiącu. Zaskoczyli nas bardzo oświetleniem, bo nie spodziewaliśmy się tego na początku. Potem jak zaczęli grać tak goście zaczęli szaleć na parkiecie. Piosenki był stare, klasyki, ale też nowe przeboje. Świetnie sie bawiliśmy. Dzieciaczki miały też konkursy, zabawy i piosenki przygotowane specjalnie dla nich, a nawet mini karaoke :) Atomsfera była przednia i udało się zespołowi utrzymać ją do samego białego rana :)

Iwona i Krzysiek