weselny zespół muzyczny Tuchola

Nie ma na co czekać! Inaczej najlepszą kapelę ktoś ukradnie ci spod nosa. A na waszym weselu w Tucholi przecież musi być wszystko, co najlepsze.

Zatem o najlepszą zabawę zadba właśnie zespół weselny, który nie pozwoli na to, by na salę wkradła się nuda.

KOMENTARZE I OPINIE:

Zgodzili się zagrać nawet mało znane piosenki, których nie mieli w repertuarze. Było to dla mnie bardzo ważne i oni to zrealizowali.

Katarzyna

Ten zespół to przede wszystkim spontaniczność! Pomogli nam rozkręcić nawet najpoważniejszych gości. Było super.

Basia i Jurek

Świetnie grają.

Tymon

Jak mają dla was wolny termin to rezerwujcie i się nie zastanawiajcie zbyt długo, bo warto! Rozkręcali wesele od samego początku, a do tego byli bardzo elastyczni, u nas tez zgodzili się zagrać piosenki, których nie mieli w repertuarze. Byli bardzo otwarci na gości i profesjonalnie wszystko prowadzili. A jak ktoś był oporny do tańczenia, to nie usiedział i tak na zabawach, bo się nie dało, były tak świetne. Bardo się cieszymy, że wybraliśmy właśnie ten zespół. Dali radę jak nikt inny, wszyscy goście nam potem dziękowali za taką zabawę, no i zespołowi oczywiście też dziękowali. Dzięki nim wesele mamy niezapomniane.

Kinga i Marek

Nam udało się zarezerwować termin niemal w ostatniej chwili, bo jeszcze tego samego dnia mieli kolejny telefon na ten sam termin. Zagrali na naszym weselu tak, że nie chciało nam się i gościom schodzić z parkietu. Muzyka była po prostu super, bardzo dynamiczna, a jak byliśmy z gośćmi już naprawdę zmęczeni, to nieco wolniej i odpoczynek. Zabawy były i dla dorosłych i dla dzieci, bardzo fajnie prowadzili. Generalnie atmosfera jaką stworzyli i utrzymali na naszym weselu był świetna. Mamy nadzieję, że jeszcze się pobawimy na weselach i znajomych, bo juz im ten zespół polecamy! :)

Ola i Michał