weselny zespół muzyczny Solec Kujawski

Muzyka na żywo to jest to!

Z pewnością nikt nie będzie siedział zbyt długo przy stole, jeśli na waszym weselu w Solcu Kujawskim pojawi się zespół weselny. Goście będą tańczyć do białego rana, a wy przeżyjecie niezapomniane przyjęcie.

KOMENTARZE I OPINIE:

Mają w zanadrzu kilka ciekawych zabaw i konkursów. I wszystkie są na odpowiednim poziomie

Angelika

Sala, w której mieliśmy wesele miała kiepskie oświetlenie. Kapela przywiozła swoje i było super.

Kaśka i Wojtek

Zespół na piąteczkę. Wszyscy tańczyli.

Karoool

W skali 10/10 dajemy 10! Zespół po prostu super, ucieszyliśmy się też, że mają swoje porządne oświetlenie, bo różnie to na salach bywa. Muzycznie rewelacja, dawno nie spotkaliśmy zespołu, który gra tak dobrze jak oni. A zabawy jak prowadzili, to w bardzo dobrym tonie, wszystko było kulturalne ale też śmiechu co nie miara przy tym była. Dorzuciliśmy też do repertuaru trochę piosenek, których nie planowali grać ale byli tak elastyczni, że zagrali też nasze kawałki i bardzo nas to ucieszyło. Aż ciężko było rozstawać się z parkietem, sporo gości zostało do samego końca i chcieli jeszcze bisy. Nic tylko polecać tą kapelę.

Hubert i Ela

Zgadzamy się, rewelacyjny zespół! Dali radę mimo kiepskiej pogody, zmęczonych podróżą gości i krótkiej awarii prądu. Wprowadzili na naszym weselu atmosferę, w której wszyscy włącznie z nami się rozluźnili i świetnie bawili. Dzieciaczki również miały konkursy dla siebie, zespół bardzo dobrze prowadził zabawy i konkursy. A dorośli też chcieli się bawić, więc było bardzo wesoło. Cieszymy się, że znaleźli dla nas termin i przyjechali na nasze wesele do Solca Kujawskiego. Było cudownie, dziękujemy!

Ola i Grześ