weselny zespół muzyczny Radziejów

Chcecie, aby wasze wesele w Radziejowie wszyscy wspominali jeszcze przez długie lata?

Warto zadbać o to już teraz! Pierwszym krokiem będzie zatrudnienie kapeli weselnej, która uczyni wszystko, aby zabawa była przednia, a ten wyjątkowy wieczór był jedyny w swoim rodzaju.

KOMENTARZE I OPINIE:

Poza muzyką i zabawami weselnymi, zaskoczyli mnie profesjonalnym oświetleniem, które ze sobą przywieźli.

Zybi

Zawsze wolałam zespoły muzyczne. DJ ma przygotowaną listę, a kapela, jak widzi, że się ludzie nie bawią to spontanicznie zmienia rytm imprezy.

Marrek

Polecam ten zespół muzyczny.

Halina

Na początku byliśmy bardzo mile zaskoczeni ich profesjonalnym podejściem, sprzętem który przywieźli i nastrojem, jaki potrafili stworzyć. No ale wiadomo, nie chwali się dnia przed zachodem słońca. Ich jednak warto chwalić. Utrzymali swój wspaniały poziom grania i prowadzenia zabawy do samego rana. Jak goście byli zmęczeni i niespecjalnie chcieli tańczyć, to wprowadzali zabawy np. dla dzieciaków. A zabawy były takie, że i tak niektórzy z dorosłych nie mogli usiedzieć, bo też chcieli wziąć udział. Muzyka świetna, kawałki stare i nowe, widać że są na topie. Bardzo dziękujemy!

Monika i Krzysiek

Nas również ten zespół niesamowicie zaskoczył. Światła były cudowne, zupełnie inna atmosfera niż na większości wesel, na których się bawiliśmy. Zabawy dobrane super, nawet były takie które mało kto znał i goście świetnie się bawili. Poprosiliśmy również o zabawy dla dzieciaczków, bo sporo ich było na sali, i zespół świetnie to poprowadził. Z parkietu ciężko było schodzić, bo nogi chciały tańczyć do tej świetnej muzyki. Dzięki temu zespołowi nasze wesele było tak wyjątkowo udane.  Dziękujemy! :)

Weronika i Kamil