weselny zespół muzyczny Obornikach

W Obornikach wszyscy wiedzą, że muzyka weselna jest najlepsza w wykonaniu naszego zespołu muzycznego.

Są konsole, są płyty, jest doskonały sprzęt, ale muzyka na żywo wciąż jest jedyna w swoim rodzaju, po prostu niepowtarzalna. Takie też ma być wasze wesele, więc postawcie na kapelę weselną.

KOMENTARZE I OPINIE:

Zespół fajny. Szkoda tylko, że repertuar był nie w moim klimacie.

Mariusz

Wczoraj wróciłam z wesela, na którym zapewniali oświetlenie. Mało, że fajnie grają to jeszcze dbają o to, żeby stworzyć odpowiednią atmosferę.

Małgorzatka

Lepszego zespołu w Obornikach nie znajdziecie, zapewniam. Przeszukałem wszystko.

Janek

My sobie dobraliśmy repertuar do naszego wesela. Zespół też nam spokojnie podpowiadał, w sumie zrobiliśmy burzę mózgów i dobrze, bo piosenki były z różnych gatunków i każdy mógł się świetnie bawić. Zresztą zagrali rewelacyjnie. Słyszeliśmy sporo różnych zespołów, ale ten wybór był dla nas najlepszy. Zabawy też były prowadzone na wysokim poziomie i kulturalnie. No i do tego oświetlenie dopełniało nastroju wesela. Wszystko się udało, zabawa była przednia a wiadomo, że to wyznacznik dobrego wesela. Polecamy ich bo po prostu warto. Dziękujemy za super zabawę!

Iza i Damian

U nas wesele również było udane dzięki temu zespołowi. Dodali na naszą prośbę do repertuaru piosenki, które im podaliśmy, nie było z tym żadnego problemu. Do tego zabawy jakie prowadzili - super! Wszystko cały czas było w bardzo dobrym stylu, kulturalnie i z ogromnym poczuciem humoru. Tak więc na sali nie było osoby, która by się nie bawiła dobrze. Sporo gości gratulowało nam wyboru zespołu. Nasze wesele wyszło super dzięki temu zespołowi. Dali radę na całego!

Patrycja i Michał