weselny zespół muzyczny Łęczyca

Z pięknymi wspomnieniami często kojarzy się nam jakaś wyjątkowa muzyka.

Taka też muzyka powinna towarzyszyć wspomnieniom z waszego wesela w Łęczycy. Aby zapewnić sobie niezapomniane chwile, zarezerwujcie na wasze wesele orkiestrę weselną.

KOMENTARZE I OPINIE:

Rezerwujcie terminy wcześniej, jeżeli chcecie by u was zagrali. My się spóźniliśmy :(

Ania i Janusz

Na weselu, na którym byłem zorganizowali nie tylko tradycyjne oczepiny, ale też, co jakiś czas, organizowali ciekawe zabawy i konkursy.

Sebek

Udało się nam wesele, bo wybraliśmy dobry zespół :)

Marcin

U nas też zagrali i wesele się świetnie udało, byliśmy zachwyceni. Goście już w trakcie wesela jeszcze przed oczepinami podchodzili od nas i chwalili wybór zespołu. Zrobili tez super zabawy dla dzieci, młodych i starszych. Co niektórzy z trudem wytrzymywali taką dawkę śmiechu, jaka była przy zabawach. Do tego bardzo nam się podobało oświetlenie, robiło duże wrażenie. No i muzyka, zagrali wszystko co chcieliśmy, nawet w trakcie wesela dopowiadaliśmy jakie piosenki chcemy spontanicznie i nie było z tym problemu. Zespół super! Bardzo dziękujemy za zabawę, która była przednia.

Robert i Ania

Ksiądz przedłużał, goście byli zniecierpliwieni i zmęczeni upałem, a zespół rozładował całe napięcie :) Wyciagnęli na parkiet nawet marudy, które nie lubią tańczyć. Muzyka była grana na żywo, profesjonalnie i na wysokim poziomie. Jakby tego było mało, zabawy tez u nas prowadzili tak, że nie dało się nie śmiać. Stworzyli nową rewelacyjną atmosferę i utrzymali ją do końca wesela, do samego rana. Byliśmy zszokowani bo nie sądziliśmy, że im się to uda. Zaskakują i dają radę, dziękujemy!

Monika i Paweł