weselny zespół muzyczny Koło

Nie ma się nawet nad czym zastanawiać.

Trafny wybór oznacza tylko jedno: na waszym weselu w Kole musi pojawić się zespół weselny. Powód jest prosty: piosenki weselne wykonane na żywo przez zespół muzyczny stworzą wyjątkową atmosferę, której nie da się porównać z niczym innym.

KOMENTARZE I OPINIE:

W Kole też gracie? I dobrze, bo w okolicy nie ma zbyt wielu alternatyw.

Dorota

No, zgadzam się. U nas Dawali Radę ;P i wszyscy byli zachwyceni.

Natka

Ciekawy zespół. Pierwszy raz czułem, że nie przeszkadzają mi zabawy weselne. Nawet się przemogłem i wziąłem w kilku udział.

Łukasz

Bomba! Po prosto bombowa zabawa. Grali tak dobrze, że naprawdę ciężko było usiedzieć w miejscu. Goście zmęczeni w środku nocy a i tak się bawili do samego rana. Wszystko było na naprawdę dobrym poziomie, podejście do nas jako pary zachwyciło nas. Na naszym weselu było sporo dzieciaczków. Zespół miał na to uwagę i zrobili dla nich takie zabawy i tańce, z którymi jeszcze się nie spotkaliśmy i o dziwo, starsi też brali udział. Bardzo się cieszymy, że wybraliśmy właśnie ten zespół. Widać po nich, że zawsze dają radę, bez względu na ilość gości i różnice wiekowe. Serdecznie ich polecamy nie tylko na wesela.

Julita i Tomek

U nas tak samo, nie dało się spokojnie siedzieć na miejscu bo nogi same rwały się do tańca. Goście długo nam jeszcze potem dziękowali i chwalili wybór zespołu. Nie było na sali sporo dzieciaczków, właśnie mało, ale i tak dla nich były specjalne zabawy i niespodzianki. To była wręcz muzyczna podróż - do starych klasyków po najnowsze kawałki. Zabawa była po prostu świetna, muzyka grana rewelacyjnie, a sam zespół odnosił sie w bardzo kulturalny sposób i z poczuciem humoru.  Polecamy tą kapelę już naszym znajomym, którzy planują ślub. :)

Ania i Krzysztof