weselny zespół muzyczny Jarocin

Na pewno zależy Wam na tym, aby na waszym weselu w Jarocinie wszyscy goście świetnie się bawili.

Nic prostszego! Zamówcie zespół weselny i skomponujcie własną listę utworów tak, aby każdy z gości znalazł na niej coś dla siebie. Wszyscy, bez dwóch zdań, będą się bawić rewelacyjnie.

KOMENTARZE I OPINIE:

Przy wyborze kapeli na wesele najważniejsze jest to, aby umieli rozkręcić zarówno starych, jak i młodych. Im się udało.

Adam

Jarocin to może zadupie, ale jakie tu zespoły grają na weselach! :)

Edytka z Jarocina

Spoko zespół, chociaż widziałem lepsze.

jarek

U nas rozkręcili praktycznie wszystkich gości. Dobrze dobierali muzykę i świetnie grali, a przy tym zabawy bardzo nam się podobały. Wszyscy mogli brać w nich udział - starsi i młodsi. Osobne były dla dzieci, ale przy nich też dorośli się bawili. Byliśmy też zaskoczeni mile sprawnym kontaktem, nie trzeba było długo czekać na konkretne odpowiedzi. Nie żałujemy wyboru tego zespołu ani trochę. Może i są lepsze zespoły, ale my i nasi goście bawiliśmy się świetnie dzięki temu zespołowi, dali radę na 150% i jesteśmy im za to wdzięczni.

Michalina i Piotr

Naszym gościom ciężko było usiedzieć w miejscu do samego rana. Nawet jak byli zmęczeni, to chciało im się tańczyć, tak zespół dobrze grał. Do tego zabawy jakie prowadzili zaskoczyły chyba wszystkich. Można było się popłakać ze śmiechu :D Naprawdę super kapela, nie żałujemy wyboru. Wielu naszych znajomych, którzy planują ślub i byli na naszym weselu, już ich pytało o terminy. Atmosfera była super i ją utrzymali. Polecamy!

Julia i Krzysztof