weselny zespół muzyczny Gostyń

Każdy z nas dobrze zna popularne utwory weselne, dlatego też właśnie najlepiej bawić się w rytm piosenek granych przez zespół coverowy.

Wyobraźcie sobie swoje przyjęcie w Gostyniu przy akompaniamencie najlepszej weselnej muzyki – to będzie z pewnością wasze wyśnione wesele.

KOMENTARZE I OPINIE:

Trafiłam na stronę przypadkiem. Tak się składa, że właśnie w wielkopolskim szukam zespołu. Filmiki wyglądają zachęcająco.

Kaśka

Fajny zespół na wesele.

Olek

Ale się działo! Wszyscy tańczyli do białego rana, tak żywiołowo grali.

Janusz

U nas też się działo tak że wow! Grali bardzo energicznie, a jak widać było że gości są zmęczeni, to zwolnili tempo. W międzyczasie robili też super zabawy i konkursy, więc każdy się mógł bawić. A zabawa była do samego rana i do końca właśnie grali na dobrym poziomie. Bardzo się cieszymy, że ich znaleźliśmy, bo to taka perełka wśród zespołów weselnych. Rzadko się spotyka tak wysoki poziom i profesjonalizm. A na samym weselu też była pełna kultura z ich strony, byli też elastyczni pod względem piosenek i otwarci na nowe spontaniczne pomysły. Polecamy!

Rafał i Gosia

Dla nas tez to było niemałe zaskoczenie, jak usłyszeliśmy jak grają - energicznie i w dobrym stylu. A do tego utrzymywali wysoki poziom do samego końca wesela, czyli do białego rana i ostatnich gości na sali. Zabawy tez nam się bardzo podobały i to w jak dobrym stylu je prowadzili. Wszystko widać, że na konkretnym profesjonalnym poziomie. Potrafili naprawdę stworzyć super atmosferę, kulturalnie wszystko ale też żartów nie brakowało. Goście świetnie się bawili a my razem z nimi. Sprawili nam też muzyczną niespodziankę :) Dzięki nim nasze wesele w pełni sie udało i bedziemy je z uśmiechem wspominać jeszcze przez długie lata. Dziękujemy!

Ula i Tomek