weselny zespół muzyczny Gostyninie

Chcecie, aby wasze wesele w Gostyninie było jedyne w swoim rodzaju?

Aby tak się stało musicie zadbać o kilka rzeczy, m.in. o jego oprawę muzyczną. Najlepiej kwestię tę pozostawić profesjonalistom. Przekonacie się, że zespół weselny uczni z waszego wesela nietuzinkowe przyjęcie.

KOMENTARZE I OPINIE:

Grają wszystkie style i gatunki. Przekonałem się o tym w sobotę na weselu w Gostyninie.

Tomasz

Moje wesele się udało w dużej mierze dzięki temu zespołowi:)

Annnka

My byliśmy bardzo zaskoczeni prowadzeniem wszystkiego, zwłaszcza zabaw. Mało który zespół potrafił w trakcie wesela znaleźć inne zabawy dla gości niż te, które mieli zaplanowane, bo widzieli że dla naszych gości trzeba inne zrobić i wykazali sie elastycznością. Przy tym wszystkim podejście było bardzo kulturalne i profesjonalne nie tylko do nas, ale też do samych gości. Muzyka bombowa, kawałki stare i te nowe, a wykonane na wysokim poziomie. Bardzo dziękujemy, daliście radę na najwyższym poziomie i bardzo się cieszymy z tego. Z przyjemnością oglądamy film z naszego wesel,a na którym graliście.

Paweł i Ania

U nas tak samo, zabawy były naprawdę rewelacyjne, nietuzinkowe i dostosowane do gości. Muzykę grali naprawdę fajnie, tak dynamicznie i w dobrym stylu. Nie było problemu żeby poszerzyli repertuar o nowe piosenki na naszą prośbę. Chcieliśmy mieć taką małą muzyczną podróż po różnych gatunkach i przebojach starych i nowych i tak tez się stało, było super :) Dzieciaczki miały też czas dla siebie, zabawy zorganizowane specjalnie dla nich. Były zachwycone tak samo jak reszta gości. Atmosfera była super!

Aga i Tomek