weselny zespół muzyczny Czarnków

Oprawa muzyczna może zdziałać cuda.

Zamieni wasze wesele w Czarnkowie w magiczny wieczór pełen muzycznych uciech. Parkiet nie opustoszeje na długo, kiedy na waszym przyjęciu będzie grała orkiestra weselna. Zamówcie ją już dziś!

KOMENTARZE I OPINIE:

Może Czarnków nie jest zbyt ciekawym miejscem na wesele, ale zespół muzyczny wybrany przez moją córkę sprawił, że nawet mój mąż, który zwykle nie tańczy, zdecydował się wyjść na parkiet.

Bogusława

Było mi smutno, jak skończyliście grać, bo uświadomiłam sobie, że długo wesela z waszym zespołem nic nie przebije :(

Madzia

Polecam ten zespół.

Tomek

Dla nas zespół ekstra, zagrali po prostu super. Od początku podobało nam się ich podejście, profesjonalne w dobrej atmosferze ale też konkretnie. Słyszeliśmy wcześniej kilka zespołów i to dosyć dobrych, ale to oni skradli nam serca. Oprócz tego, ze repertuar muzyczny mają naprawdę szeroki i stale dokładają nowe kawałki do tego, to jeszcze sposób w jaki są dobierane i prowadzone zabawy jest rewelacyjny. Nawet największy ponurak podniesie się z krzesła, żeby się pobawić. Widać było, że dbają o gości  i o dobrą atmosferę na weselu, mają też świetne oświetlenie. Dają radę!

Marysia i Staszek

Bardzo chcieliśmy, aby kapela na naszym weselu zagrała kilka przebojów Michaela Jacksona. Dali radę! Mało tego, zagrali na super poziomie, świetnie sobie poradzili z tymi i wieloma innymi utworami. Bawiliśmy się razem z gośćmi do białego rana. Zabaw oczywiście tez nie brakowało tanecznych, ale też integracyjnych :) Wszystko tez było prowadzone kulturalnie i z poczuciem humoru. Śmiechu było sporo, gościom też udzielił się wesoły nastrój i super się bawili. Było rewelacyjnie!

Justyna i Sławek