weselny zespół muzyczny Rawicz

Jak wiadomo muzyka łagodzi obyczaje, zatem głównym składnikiem na recepcie na idealne wesele w Rawiczu będzie oczywiście kapela weselna.

Elementów składowych jest mnóstwo, ale nie może zabraknąć ogniwa, które je wszystkie spoi. Muzyka na żywo na waszym weselu będzie idealnym rozwiązaniem.

KOMENTARZE I OPINIE:

Zagrali wszystkie stare hity polskie i zagraniczne. Niczego nie brakowało.

Joasia

Super kapela na każde wesele. Mają tak bogaty repertuar, że bez problemu mogą się dopasować.

Leszek

Zabawy weselne, które prowadzili członkowie zespołu może nie były wymyślne, ale przynajmniej w dobrym guście.

Borys

My byliśmy bardzo zaskoczeni - i to pozytywnie - poziomem muzycznym i elastycznością. Mogliśmy dodać do repertuaru piosenki, które chcieliśmy żeby zagrali, a też na samym weselu jak coś komuś przyszło do głowy spontanicznie żeby zagrali, to nie było problemu. A przy tym wszystkim widać było właśnie ich bardzo dobry styl i kulturę. Podejście mieli profesjonalne i to było widać od samego kontaktu z zespołem. U nas zabawy były prowadzone naprawdę dobrze, niektóre znane, ale też były te, których nie znaliśmy wcześniej. Pobawili się i starsi i młodsi. Mamy wiele świetnych wspomnień z naszego wesela, głównie dzięki zespołowi, który dał radę. Dziękujemy!

Dawid i Gosia

Mega dobra kapela! Grają w bardzo dobrym stylu, widać że są na topie i potrafią grać najnowsze kawałki taneczne, a przy tym znają również klasyki. Chcieliśmy, aby na naszym weselu było troszkę więcej zabaw niż na większości, na których byliśmy. Zespół nie sprawiał żadnych problemów, świetnie dobierali momenty w których były zabawy i prowadzili tak, żeby każdy mógł wziąć udział. Goście rewelacyjnie się bawili a my razem z nimi, a do tego światła... oświetlenie naprawdę super przewieźli, byliśmy w szoku. Dziękujemy za wspaniałą zabawę!

Dorota i Kacper