weselny zespół muzyczny Piotrków Kujawski

Ślub w Piotrkowie Kujawskim? Czemu nie?

Najważniejsze jest to, aby nie zabrakło na nim orkiestry weselnej. Dlaczego? Ponieważ to właśnie zespół muzyczny jest gwarantem przepysznej zabawy, a przecież na waszym weselu chodzi właśnie o wyborną zabawę.

KOMENTARZE I OPINIE:

Na weselu w Piotrkowie Dali Radę! ;)

Ania

Macie wieloletnie doświadczenie i to od razu słychać. Świetnie się bawiłam na weselu do tego, co graliście.

malinowa

Baaardzo szeroki repertuar, jest z czego wybierać. Ucieszyło mnie to, gdy wybierałam ten zespół, bo zwykle zespoły mają je bardziej ubogie.

Natalia

My na nasze życzenie dodaliśmy do repertuaru kilka nowych piosenek i spokojnie się na to zgodzili. Ustalaliśmy to wcześniej, żeby mogli się douczyć w razie gdyby ich nie znali. Zagrali rewelacyjnie, byliśmy bardzo zadowoleni z wyboru tego zespołu. Zabawy też były super i dobrze je prowadzili, dobierali do gości. Bawiliśmy się z rodziną i przyjaciółmi jak nigdy w życiu. Rzadko się spotyka tak dobry zespół weselny. My bardzo się cieszymy, że znaleźli dla nas termin i byli tak otwarci na nowości. Dziękujemy za super zabawę do samego rana. Mamy nadzieję, że jeszcze się pobawimy przy tej kapeli.

Grzesiek i Iza

Wysoki poziom muzyczny tego zespołu bardzo nas mile zaskoczył. Wydawało się, że gra 6 osób, a to 3 tylko były, ale za to utalentowane i z doświadczeniem. Dzieciaczki miały też sporo zabaw na parkiecie tanecznych i bardzo dobrze się bawiły. A dorośli również mieli okazję do popisu w konkursach, To było super, odmiana od tańczenia a i tak świetna zabawa. Oświetlenie też sprawiało, że nastrój do tańczenia był świetny, a już na pewno przy wolniejszych piosenkach. Przy szybkich też, bo było dostosowane do rytmu. Generalnie wesele nam się super udało dzięki tej kapeli. Dziękujemy!

Krystyna i Piotr