weselny zespół muzyczny piła

Piosenki weselne będziecie jeszcze nucić przez wiele dni po waszym weselu w Pile, przypominając sobie te wyjątkowe chwile.

Wyjątkowe będą jednak tylko wtedy, jeśli będzie towarzyszyć im odpowiednia oprawa muzyczna. Za sprawą kapeli weselnej będzie to wesele waszych marzeń.

KOMENTARZE I OPINIE:

Sprawdzili się. Zarówno jako zespół muzyczny, jak i konferansjerzy. Dbali o dobrą atmosferę wesela.

Julia

W Pile też grają! Ostatnio byłam na weselu przez nich prowadzonym. Świetnie się bawiłam.

Hania

Zdarzają się zabawy weselne godne pożałowania... Nas nie zawiedli.

Paula i Łukasz

My też się nie zawiedliśmy, a wręcz przeciwnie, byliśmy pozytywnie zaskoczeni tak samo jak goście. Muzykę grali super, na wysokim poziomie wszystkie numery - tak stare i nowe, spokojne i energiczne. Zabawy zrobili i dla młodszych i dla starszych. Siedzący przez samo obserwowanie tych, którzy uczestniczyli w zabawach, głośno się śmiali. Przy tym wszystkim widać było, że maja dobry styl prowadzenia zabawy i jak trzeba było, to grali spokojniej. Bawiliśmy się chyba jak nigdy w życiu i tak też będziemy wspominać nasze wesele. Wielkie dzięki!

Agnieszka i Mariusz

Wesele naszych marzeń udało sie dzięki temu zespołowi. To jak grali przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Między tańcami wprowadzali zabawy, które zaskoczyły wielu gości. Były nawet tematyczne zabawy i piosenki np. góralskie, bo mąż pochodzi właśnie z terenów górskich. Dostosowali się na naprawde wysokim poziomie. Oświetlenie, jakie przywieźli ze sobą, dopełniało całej atmosfery. Ta gra świateł sprawiała, że zabawa była naprawdę wyjatkowa. Zespół dał radę w 150%! :)

Paulina i Jerzy