weselny zespół muzyczny Mogilno

Nie chcecie, aby ktoś podpierał ściany na waszym weselu w Mogilnie, prawda?

Rozwiązanie jest tylko jedno. Goście nie będą chcieli zejść z parkietu, jeśli tylko zagra im kapela weselna, a pełny parkiet to zabawa pierwsza klasa. Zespół muzyczny już o to zadba!

KOMENTARZE I OPINIE:

Zatrudniałem ich na swoje wesele. Zaskoczył mnie szeroki repertuar. Mogliśmy powybierać zabawy weselne, które nam odpowiadały.

Pablo

Organizowałam ostatnio wesele swojej siostrze. Długo nie mogłyśmy znaleźć dobrego zespołu muzycznego. Dobrze, że trafiłyśmy tutaj.

Paulina

Kapela weselna warta polecenia.

Wiesław

My też sobie wybraliśmy zabawy weselne z ich sporego repertuaru, ale też mogliśmy podsunąć nowe i bez problemu je przeprowadzili i to w bardzo dobrym stylu. Jeśli chodzi o muzykę, to nie zawiedliśmy się. Grali kawałki praktycznie dla każdego, bo są różne gusta, ale wszyscy mogli znaleźć coś dla siebie. Dobrze się też słuchało.  Bawiliśmy się rewelacyjnie do samego rana, nawet zagrali kilka bissów z czego się ucieszyliśmy. W rodzinie szykują się kolejne wesela, więc na pewno będziemy ich gorąco polecać, tym bardziej że goście byli bardzo zadowoleni też z zespołu, A my z chęcią jeszcze nie raz się pobawimy przy tej kapeli.

Paula i Dawid

W kwestiach zabaw zdaliśmy się zupełnie na zespół, natomiast muzycznie dodaliśmy kilka piosenek i poprosiliśmy, aby były zagrane. I nie żałujemy! Zabawy zrobili świetne, i nasze piosenki również zagrali i to w jakim stylu... rewelacja! Nie spotkaliśmy wielu zespołów, które tak dobrze radzą sobie z nowymi piosenkami i tak dobrze je wykonują. Widać, że ma sie do czynienia z profesjonalistami. Atmosfera była świetna, wszystkich gości udało się wyciągnąć na parkiet. Wesele marzeń nam się udało! :)

Łukasz i Ola