weselny zespół muzyczny Janikowo

Coś, co z pewnością na długo pozostanie w waszej pamięci, to weselna zabawa, a z tą z kolei nieodłącznie wiąże się weselna muzyka.

Dlatego też, aby wspomnienia były jak najlepsze, dopilnujcie wyboru zespołu muzycznego na wasze przyjęcie. Na pewno wesele w Janikowie będzie niezapomnianym przeżyciem.

KOMENTARZE I OPINIE:

Byłem już na dwóch weselach z tym zespołem i oba były bardzo udane.

Piotrek

Bardzo wysoki, jak na zespół weselny, poziom muzyczny. Głos wokalistki – miodzio.

Marek_Marecki

Nawet, nawet. Nie ma źle. To chyba najlepszy wybór w okolicy.

chłopak z Janikowa

Baliśmy się, jak goście będą się bawić, bo większość była po długiej podróży a upał też był męczący. No i udane wesele wiadomo, że w dużej mierze zależy od zespołu. No i oni nas uratowali. Poziom muzyczny nas zaskoczył bardzo pozytywnie. Mało tego, przez zabawy dosłownie popłakaliśmy się ze śmiechu. I do tego niektórych nie znaliśmy i to było fajne, że zrobili coś nowego. Zagrali nam też całkiem nowe kawałki, no wiadomo też klasyki weselne. A jeszcze oświetlenie, jakie ze sobą przywieźli, światła był piękne i to dodawało uroku sali i przy zabawie. Bardzo dziękujemy zespołowi. dajecie radę!

Tymoteusz i  Zosia

W życiu byśmy nie pomyśleli, że nasze wesele w Janikowie może mieć tak udaną kapelę! Piosenki grali po prostu super, nie dało się usiedzieć nawet przy tych spokojnych, aż chciało sie cały czas tańczyć mimo zmęczenia. Bardzo nas zaskoczyły tez zabawy, śmiechu było co nie miara. No i właśnie oświetlenie też nam się bardzo podobało, super klimat był dzięki temu, takie dopełnienie całości. Świetnie sie bawiliśmy. Dziekujemy zespołowi, muzyka na najwyższym poziomie! :)

Kasia i Henryk