weselny zespół muzyczny Grodzisk Wielkopolski

Zespół na wesele to idealny wybór. Muzyka na żywo porwie wszystkich gości do tańca, a weselna zabawa w Grodzisku Wielkopolskim pozostanie na zawsze w waszej pamięci.

Możecie oczywiście zdecydować, że na waszym weselu będzie grał DJ, ale nic nie może równać się z niepowtarzalną atmosferą, jaką stworzy nasz zespół weselny.

KOMENTARZE I OPINIE:

Zabawy i konkursy, które zorganizowaliście tak mnie rozbawiły, że aż bolał brzuch. Super sprawa :)

Aleksandra

Byłem tam z Wami i tańczyłem do tego, co graliście.

Michał

Zabawny i dobrze grający zespół. Nie tracili energii przez całą noc.

Anka

Grali do ustalonej z nimi godziny, ale goście wołali "jeszcze!" i grali dalej! To było świetne, bo byli elastyczni dla gości, dopasowywali w trakcie piosenki, grali nowe i stare kawałki, więc bawili się młodzi i starsi. Zabawy były bardzo kulturalne na dobrym poziomie, widzieliśmy też jak niektórzy popłakali się ze śmiechu przy nich. Dzieciaki też się super bawiły, bo dla nich zespół przygotował też zabawy i piosenki, a nawet mały konkurs. Nie żałujemy wyboru. Ten zespół jest po prostu super i ma świetne podejście, bardzo profesjonalne.

Leszek i Asia

Atmosfera jaką udało im się stworzyć na naszym weselu była super. Wszyscy świetnie się bawili do samego rana. Oświetlenie dodawało takiego nastroju, że wow. Zabawy też były super prowadzone, goście zamiast odpoczywać po tańcach hulańcach to nie schodzili z parkietu i bawili się z dziećmi w klasyczne kaczuchy i nie tylko. Wesele przeszło nasze najśmielsze oczekiwania, w życiu nie spodziewalibyśmy sie tak dobrej zabawy. Dziekujemy!

Anita i Wiktor