weselny zespół muzyczny Leszno

Kapela z przyjemnością zagra piosenki na życzenie na waszym weselu w Lesznie.

Co to będzie za zabawa! Tańczenie do waszych oraz gości ulubionych utworów wykonywanych na żywo przez zespół sprawi, że zabawa będzie jeszcze lepsza.

KOMENTARZE I OPINIE:

Nawet „Gangnam style” zagrali! Wszyscy młodzi wystrzelili wtedy na parkiet.

Gośka

Do tej pory każdy zespół weselny, na który byłam skazana mnie nie zadowolił. Z tym zespółem było lepiej, bo ma się znaczący wpływ na to, co zagrają.

wybredna Kaśka

Dla mnie bomba, nawet jeśli w Lesznie :).

Remik

No właśnie to jest świetne, że potrafią zagrać nawet takie kawałki jak "Gangnam style". U nas też zagrali i nie było opcji, żeby ktoś siedział. Nawet rodzice się wkręcili. Ale co poza tym, to byliśmy niemal popłakani ze śmiechu przy zabawach. Zresztą nie tylko my. Samy goście, którzy w nich uczestniczyli, mieli problem się skupić na zabawie bo tak się śmiali. Jak grali to nogi same się rwały do tańca. Widzieliśmy też, że obserwowali gości i byli bardzo otwarci, potrafili ułożyć piosenki tak, żeby ludziom w miarę starczało sił i świetnie się wszyscy bawili. Dla nas zespół rewelacyjny!

Ania i Romek

U nas podobnie, jak zagrali "Ai se tu pego" tak nagle cała sala była na parkiecie i na nim została, bo potem były jeszcze lepsze kawałki :) Ale rewelacyjną atmosferę stwarzali od samego początku, a jak widać było, że goście są nieco zmęczeni to było zwalnianie tempa albo zabawy. Ta elastyczność bardzo mile nas zaskoczyła. Wielu gości schodziło z sali dopiero rano, bo tak się bawili na parkiecie. Aż miło oglądać nagrania. Dziękujemy! Drogi Zespole, naprawdę jesteście wyjątkowi!

Hubert i Kasia