weselny zespół muzyczny Krotoszyn

Kto nie marzy o tym, aby w trakcie swojego wesela usłyszeć wszystkie swoje ulubione piosenki o miłości?

Żaden problem! Wystarczy, że omówicie tę kwestię z zespołem weselnym, a ten na pewno postara się o to, żeby wasze wesele w Krotoszynie było najromantyczniejszym wieczorem w waszym życiu.

KOMENTARZE I OPINIE:

Naprawdę porządny zespół muzyczny na wesele. Miałem ostatnio okazję bawić się przy ich akompaniamencie na weselu w Krotoszynie.

Adam

Podrywali nas do zabawy przez całą noc.

Kasia

Konkursy były przednie. Tak się spodobały naszym gościom, że nawet starsi się wyrywali, żeby wziąć w nich udział.

Urszula

U nas też konkursy poderwały nawet starszych. Bawiliśmy się rewelacyjnie a zespół do końca grał na wysokim poziomie i prowadził zabawę jak trzeba. Widać, że przykładają się do swojej pracy. Nie grali byle czego, spokojnie mogliśmy dobrać sobie repertuar. Super było też to, że jak zabawy były skierowane głównie np. do dzieci, to starsi też mogli się świetnie przy tym pobawić, bo tak było prowadzone. Od początku też byliśmy zadowoleni z ich podejścia i kontaktu, który był profesjonalny i sprawny. Więc jak ktokolwiek nas spyta, czy polecamy ten zespół, to zdecydowanie odpowiemy "tak!"

Stanisław i Ania

Na naszym weselu ten zespół bardzo mile nas zaskoczył. Widzieliśmy i słyszeliśmy z video jak grają, popytaliśmy, zastanowiliśmy się i wybraliśmy. Ale nie sądziliśmy, że będą grać aż tak dobrze! A poza tym zabawy jako przerywniki między piosenkami był super, bardzo dobrze je dobrali do gości. Świetnie się bawiliśmy pomimo masy obowiązków, które mieliśmy jako para młoda. Bardzo kulturalnie też wszystko prowadzili ale też i z poczuciem humoru. Atmosfera była świetna i zabawa też. Polecamy!

Karolina i Wojtek