weselny zespół muzyczny Toruń

Chcecie, aby ten dzień był wyjątkowy? Tak właśnie będzie. Wasze wesele w Toruniu przemieni się w fantastyczną imprezę, jeśli tylko jego oprawę muzyczną powierzycie w ręce kapeli weselnej.

Zespół rozrusza wszystkich gości i zapewni wam wiele cudownych chwil zabawy.

KOMENTARZE I OPINIE:

Szukałam dobrego zespołu weselnego na przyjęcie w Toruniu i chyba właśnie znalazłam :).

Magdalena

Szybko odpowiedzieli na zgłoszenie pozostawione na stronie internetowej. Zespół skontaktował się ze mną telefonicznie, aby porozmawiać o szczegółach.

Klara

Serdecznie polecam.

Janek

Dla nas też kontakt był z szybką odpowiedzią, wszystko było konkretnie dogadane i w bardzo miłej atmosferze. Na samym weselu grali też super, naprawdę dobry poziom muzyczny, zabawy rewelacja. Cały czas była też kultura z ich strony, profesjonalizm i grania na wysokim poziomie cały czas, nie odpuszczali. Goście bawili się super i to było widać. Nie musieli nam nawet nic mówić, chociaż i tak się nasłuchaliśmy pochwał o wyborze zespołu. Dbali też o super atmosferę, a sprzęt robił wrażenie, zwłaszcza oświetlenie. Wielkie dzięki za super zabawę, nie zapomnimy o Was jak będziemy polecać komuś zespół na wesele.

Ola i Marcin

My otrzymaliśmy odpowiedź tego samego dnia, co nas zaskoczyło, bo on innych zespołów mieliśmy odpowiedzi na drugi dzień albo jeszcze później. Chcieliśmy zespół, który będzie poważnie i profesjonalnie podchodził do sprawy, ale też któremu nie będzie brakowało poczucia humoru na samym weselu, tak żeby w razie potrzeby potrafili rozładować napięcie. No i takim zespołem okazała się właśnie ta kapela! Muzykę na żywo grali w bardzo dobrym stylu, widać po nich i słychać że maja doświadczenie i talent. Zabawy były tez super, no i oświetlenie dopełniło wszystkiego. Cieszymy się, że to właśnie ich wybraliśmy na nasze wesele.

Paulina i Jacek