weselny zespół muzyczny Ostrów Wielkopolski

Po latach zostaną nam już tylko wspomnienia. Dobrze jest więc zadbać o to, aby były jak najpiękniejsze – zwłaszcza w tym szczególnym dniu.

Cudowne wspomnienia z waszego ślubu w Ostrowie Wielkopolskim zapewni wam orkiestra weselna, której muzyka będzie jeszcze długo rozbrzmiewać w waszych weselnych wspomnieniach.

KOMENTARZE I OPINIE:

Wolne kawałki grają tak pięknie, że nie wiem jak to określić. Super!

Eliza

Zajebisty zespół.

Michalski

Zagrali u nas na weselu w Ostrowie Wielkopolskim. Sami mogliśmy wybrać zarówno repertuar jak i zabawy, które organizowali w czasie naszego wesela.

Grażyna i Czarek

Ucieszyło nas bardzo jak się dowiedzieliśmy, że znaleźli dla nas termin i zagrają. Przed weselem ustaliliśmy sobie z nimi repertuar, a nie z każdym zespołem tak się da, niektóre są sztywne. Oni zupełnie inaczej, są elastyczni i potrafią dobrać zabawy w trakcie wesela do gości. U nas było sporo starszych osób, ale i tak rozkręcili zabawę i utrzymali wysoki poziom do samego rana. jesteśmy  bardzo zadowoleni z wyboru tego zespołu i cieszymy się, że na nich trafiliśmy. Muzyka była grana na wysokim poziomie jak na zespół weselny i wydawało się, że gra więcej niż 3 osoby. Dodatkowo dobry nastrój robiło też oświetlenie.

Paulina i Krzysiek

Jak ich usłyszeliśmy, to też ciężko było uwierzyć, że grają tylko 3 osoby. Nie spodziewaliśmy się, że będą grać na aż tak wysokim poziomie, więc mieliśmy bardzo miłe zaskoczenie :) Do tego zabawy jakie prowadzili, świetnie wybrane i nie były tak późno prowadzone, więc wszyscy goście mogli sie pobawić bo mieli siły. A do tego nie chcieli schodzić z parkietu bo tak dobrze sie tańczyło. My też super sie wybawiliśmy. Dziękujemy!

Ula i Tomek