weselny zespół muzyczny Lipno

Wybór jest oczywisty! Kapela weselna jest niezastąpiona!

Zespół zajmie się nie tylko oprawą muzyczną, ale poprowadzi również zabawy weselne, bez których przyjęcie szybko stałoby się nudne. Noc pełną rozrywki podczas waszego wesela w Lipnie zagwarantuje wam zespół weselny.

KOMENTARZE I OPINIE:

Sprzęt muzyczny, jak i umiejętności na naprawdę niezłym poziomie. Byłem zachwycony.

Jarosław

Zespół gra też w mniejszych miejscowościach. Widziałam ich ostatnio w Lipnie i super bawiłam się do tego, co grali. Szeroki repertuar.

Anna

Już zarezerwowałam termin. Czekamy teraz z narzeczonym na dogranie szczegółów :)

Julita i  Robert

Zdecydowaliśmy się na ten zespół dosyć szybko, nie mieliśmy też dużo czasu na organizację ślubu. Trochę ryzykownie, ponieważ nie byliśmy na weselu na którym oni grali. Jednak byliśmy niesamowicie zaskoczeni! Zespół pokazał klasę, świetny styl i pomysłowość. Bawiliśmy się rewelacyjnie, zabawy były tak dobre, że ze śmiechu co po niektórzy się przewracali z krzeseł. Muzyka grana na naprawdę dobrym poziomie, podejście w pełni profesjonalne. Dzięki nim mamy niezwykłe wspomnienia z wesela i mamy nadzieję, że jeszcze będziemy mieli okazję pobawić sie przy tym zespole.

Karolina i Tadeusz

Poczytaliśmy opinie, posłuchaliśmy jak grają, obserwowaliśmy jak zespół prowadzi zabawy i się przekonaliśmy do wyboru tej kapeli. Od początku widać było bardzo dobry styl prowadzenia imprezy i kulturę. Muzykę grali świetnie, nawet najnowsze kawałki. Nie było tez problemu żeby nauczyli się kilku piosenek na naszą prośbę. Goście świetnie się bawili, a my podobnie jak wiele innych par, nie żałujemy że zdecydowaliśmy się na ten zespół. Dziękujemy i pozdrawiamy! :)

Monika  i Michał