weselny zespół muzyczny Gniewkowo

Nie od dziś wiadomo, że to ważka decyzja. Organizując wesele w Gniewkowie, czy też w innym klimatycznym zakątku, nie możecie zapomnieć o muzyce na waszym przyjęciu

A najlepiej zadba o nią właśnie weselny zespół muzyczny. Nie zapomnijcie zamówić go na wasze wesele!

KOMENTARZE I OPINIE:

Grali w Gniewkowie na moim weselu! :) Było naprawdę super. Wytrzymali do samego rana.

Olka

U nas też. Ustaliliśmy z zespołem o której mają skończyć i tak skończyli, pomimo tego, że było to nad ranem.

Maryśka

Tańczyłem do wszystkich weselnych hitów, do których chciałem. Niczego nie brakowało.

Jurek

Jest ich trzech a grają jak za sześciu. Wrażenie robi sprzęt, jaki mają. Ale najlepsza z tego wszystkiego jest muzyka na wysokim poziomie. Rozkręcą wszystkich do zabawy. A jak ktoś nie chciał tańczyć, to i tak nie usiedział bo bawił się zabawach. Do tego byli bardzo elastyczni pod względem co kiedy zagrać i jak trzeba było zmienić zaplanowane zabawy, to nie było problemu i z nami to konsultowali. Bawiliśmy się z gośćmi do rana, wychodziliśmy z sali zmęczeni ale zachwyceni, goście zresztą tak samo. Jak się ktoś zastanawia czy zespół czy DJ to powiemy, że zespół, zawsze da radę.

Kasia i Tomek

U nas tez zrobili bardzo dobre wrażenie, goście byli w szoku jak słyszeli jak grają i to oświetlenie...bomba! Bawiliśmy się wyjatkowo, mimo że mieliśmy dużo obowiązków jako para młoda, to naprawdę udało nam się też wybawić. Goście do rana nie chcieli schodzić z parkietu, pewnie dlatego że muzyka jaką grali była po prostu rewelacyjna! Zabawy też dopisały, bardzo dobrze dali sobie z nimi radę nawet jak goście byli nieśmiali i nie chcieli wyjść do zabaw, to i tak sobie poradzili i była super zabawa.  Polecamy, naprawdę dają radę! :)

Julita i Krzysiek