zespół muzyczny Nakło

Wiadomo, że o gustach się nie rozmawia. Nie ulega jednak wątpliwość, że bywają one diametralnie różne.

A jak zaspokoić muzyczne gusta gości w trakcie waszego wesela w Nakle? Nie musicie się o to martwić, jeśli tylko zamówicie na przyjęcie orkiestrę weselną. To ona stworzy dla wszystkich idealne warunki do szaleństw na parkiecie.

KOMENTARZE I OPINIE:

W Nakle nie trafiłem na żaden fajny zespół. Ucieszyłem się, gdy się dowiedziałem, że ten zespół przyjedzie do nas na wesele

Gosieńka

Termin zarezerwowany, repertuar i zabawy ustalone. Już nie mogę się doczekać wesela! :D

Tomek

Zespół nawiązał fajny kontakt z gośćmi i dbał o to, aby nikt się nie nudził.

Tomek

Byliśmy bardzo mile zaskoczeni tym, jak profesjonalnie podchodzą do sprawy i jak dbają o atmosferę i gości weselnych no i oczywiście o nas. Nikt też u nas się nie nudził, dzieci też się bawiły i to rewelacyjnie. Przynajmniej jedna zabawę musieli powtórzyć, bo najmłodsi nie odpuścili. Repertuar był też zaskakująco szeroki, a wiedzieliśmy też, że cały czas go rozszerzają. Nie grają na jedno kopyto, ale dobierają kawałki tak, żeby była mieszanka i każdy mógł się pobawić. Atmosfera była super i cała zabawa też. Już się nie możemy doczekać kolejnej imprezy, na której ich spotkamy.

Paulina i Marcin

My słyszeliśmy ich na weselu, na którym się bawiliśmy a oni grali, i od razu przypadli nam do gustu. Więc jak się okazało, że mają dla nas wolny termin, to bardzo sie ucieszyliśmy. Rezerwowaliśmy rok wcześniej. Na nasze życzenie nauczyli sie kilku piosenek, o które bardzo prosiliśmy aby były. Atmosfera była świetna, żarcików nie brakowało ale wszystko było w bardzo dobrym guście i kulturalnym tonie. Poza tym zabawy taneczne i integracyjne dawały czadu! Było super, nasze wesele przeszło nasze oczekiwania. Dziękujemy!

Moniak i Jerzy