weselny zespół muzyczny kalisz

W powietrzu niosą się dźwięki weselnej muzyki, trwa wesele. A muzyka ta z pewnością grana jest przez orkiestrę weselną, bo w Kaliszu każdy wie, że jeśli wesele, to tylko przy akompaniamencie naszego zespołu muzycznego.

Planujecie wesele? Koniecznie zdecydujcie się na nasz zespół weselny!

KOMENTARZE I OPINIE:

Ostatnio byli w Kaliszu na weselu mojego kuzyna. Dawno nie bawiłam się tak dobrze na weselu

Elżbieta

Kapitalne konkursy organizowane przez zespół uratowały moje wesele, gdzie było sporo osób nie lubiących tańczyć.

Lila

To naprawdę fajny zespół na wesele. Możemy go z żoną polecić.

Norbert i Ola

Po samych zdjęciach i stronie można zobaczyć, że zespół ma wysoki poziom i taki utrzymują. Kontakt był bez problemu, na szczęście znaleźli dla nas termin wolny. Super, że są tak elastyczni pod względem dojazdu i muzyki - grają nie tylko to co mają w stałym repertuarze, ale są też otwarci na nowości. Nasi goście bawili się do samego rana, a ostatni niechętnie schodzili z parkietu mimo zmęczenia. Były oczywiście też zabawy, dla gości w każdym wieku. Dzieciaki mogły się pobawić w te standardowe zabawy ale też nowe. My podsunęliśmy zespołowi jedna zabawę i bez problemu ją przeprowadzili. Profesjonaliści pod każdym względem.

Mateusz i Zosia

Zobaczyliśmy ich w akcji na jednym z wesel, na których grali, i klamka zapadła: zdecydowaliśmy się wybrać właśnie ten zespół by zagrał na naszym weselu. Wiemy, że to był wybór trafiony w pełni. Goście świetnie sie bawili, muzyka grana na żywo to zawsze lepiej niż puszczana z płyty przez głośniki. Do tego stworzyli super atmosferę, wszystko z poczuciem humoru ale też z pełną kulturą. Dokładnie tak jak oczekiwaliśmy. Za to oświetlenie i zabawy nas zupelnie zaskoczyły i to bardzo mile. Było super. Jeszcze raz dziękujemy!

Tatiana i Kamil