weselny zespół muzyczny Kowal

Do tańca najprędzej porwie wszystkich orkiestra weselna. Charyzmatyczny zespół to połowa sukcesu, jeśli chodzi o udane wesele.

Drugą połowę stanowi nastrój wasz oraz gości, a o ten zadba właśnie zespół muzyczny. Chyba nie macie już wątpliwość, że na waszym weselu w Kowalu koniecznie musi zagościć muzyka na żywo.

KOMENTARZE I OPINIE:

Nie ma źle... Gracie też w Kowalu, z tego co widzę. Szukanie zespołu na wesele jednak nie będzie takie trudne w tej miejscowości.

Kuba

Grają, grają :). Ostatnio grali na moim przyjęciu weselnym. To był trafny wybór.

Agnieszka

Szybki i bezproblemowy kontakt. Dogadaliśmy się i wszystko ustaliliśmy. Repertuar już wybrany.

Marek i Ania

To jest świetne, że dojeżdżają wszędzie, gdzie trzeba, zawsze można się dogadać. Repertuar mogliśmy sobie dobrać, a zagrany został świetnie, na bardzo wysokim poziomie. Aż miło się słuchało, no ale najlepiej tańczyło. Były też zabawy. Z tak dobrym prowadzeniem jeszcze się nie spotkaliśmy, po prostu rewelacja. Nie żałujemy wyboru pod żadnym względem, wszystko było na wysokim poziomie od pierwszego kontaktu z zespołem. Jesteście super! Bardzo Wam dziękujemy i mamy nadzieję, że jeszcze będziemy mieli okazję bawić się na imprezie, na której będziecie grać, bo gracie rewelacyjnie!

Anita i Leszek

Do nas też zgodzili sie dojechać do Gniewkowa i bardzo się ucieszyliśmy. Dodaliśmy kilka naszych piosenek do ich repertuaru. Od początku wesela dbali o bardzo dobrą atmosferę, rozbawiali gości a jak zaczęli grać...tak nikomu nie chciało się schodzić z parkietu. Potrafili nawet zmobilizować kuzynów i wujka, którzy praktycznie w ogóle nie tańczą, a na naszym weselu bawili się świetnie. To było naprawdę super! Zabawy tez im się udały, pełna kulturka we wszystkim. Ze spokojem polecamy ten zespół, wiemy że grają super i zawsze sobie poradzą. Dziękujemy !

Marysia i Łukasz