weselny zespół muzyczny Grudziądz

Oprawa muzyczna waszego wesela to bardzo ważna sprawa, a nikt nie zajmie się nią lepiej niż orkiestra weselna.

Zatem jeśli stoicie w obliczu podjęcia tej muzycznej decyzji – nie wahajcie się! Wasze wesele w Grudziądzu będzie z pewnością udane, jeśli tylko zamówicie kapelę weselną.

KOMENTARZE I OPINIE:

Pierwszy raz ich zobaczyłem na weselu w Grudziądzu. Tak mi się spodobali, że zastanawiam się, czy nie wziąć ich na swoje wesele.

Łukasz

Nie zastanawiaj się, tylko się decyduj. Później może nie być terminów. Ja miałam taki problem.

Gosia

Otwarci na propozycje. Sami wybieraliśmy piosenki, które mają zagrać.

Karolina i Michał

Właśnie nam bardzo podobało się to, że mogliśmy dobrać sobie sami repertuar do wesela. A jak czegoś nie znali, to się douczyli i to podejście bardzo nas zaskoczyło, bo wcześniej nie spotkaliśmy się z czymś takim. No a poza tym od początku widać było po samym podejściu do sprawy, że profesjonaliści i do tego kulturalni. Nawet na samym weselu zgodzili się zagrać jeszcze coś nowego, czego nie było na liście. Widzieliśmy też, że zabawy dobierali dobrze do gości i nie robili ich późno, tylko wcześniej. Więc jak sie zastanawiacie jaki zespól wybrać na wesele, to na tej stronie macie odpowiedź. Oni zawsze dają radę.

Maria i Jakub

My również mogliśmy dobrać sami repertuar i to nas bardzo ucieszyło bo mieliśmy listę piosenek, które po prostu musiały być zagrane na naszym weselu. Zespół w pełni współpracował i zagrał wszystko naprawdę super, aż byliśmy bardzo zaskoczeni. Atmosfera jaką stworzyli była super, oświetlenie też zrobiło swoje. Wszystko na wysokim poziomie, kulturalnie. Oczywiście prowadzili też zabawy, o i jak je prowadzili...rewelka! Dziękujemy zespołowi, faktycznie dajecie radę w każdej sytuacji!

Monika i Paweł