weselny zespół muzyczny Rypin

Wszyscy dobrze wiedzą, że muzyka weselna najlepiej brzmi na żywo.

Kiedy do akcji wkracza zespół muzyczna, nikt nie może oprzeć się chęci wskoczenia na parkiet. Goście będą w siódmym niebie, jeśli na waszym weselu w Rypinie pojawi się orkiestra weselna.

KOMENTARZE I OPINIE:

Teraz wiem, że jak szykować imprezę weselną w Rypinie to tylko z tym zespołem muzycznym!

Wojtek (Rypin)

Mocno powiedziane. Zespół fajny. Na początku trochę zamulali, ale później było spoko.

Darek007

Może to była wina pary młodej i wybranego przez nią repertuaru? Na weselu, na którym ja byłam trzymali poziom przez całą noc.

Joanna

U nas spisali się świetnie, byliśmy i nadal jesteśmy bardzo zadowoleni. Jak trzeba było trochę wolniej, żeby goście odpoczęli, to grali spokojniej albo robili zabawę np. dla dzieciaków, a dorośli głośno się śmiali widząc, co wyczyniają. Dzieciaki przy tym też się super bawiły. Poziom muzyczny oceniliśmy na bardzo dobry, do tego światła i sposób prowadzenia zabawy. Wszystko złożyło się na to, że wesele było bardzo udane i rozkręcane od początku. Utrzymywali poziom do samego końca, za co też jesteśmy im wdzięczni.

Patrycja i Tomek

Na naszym weselu również bardzo dobrze sobie poradzili. Mimo, że w naszej rodzinie jest trochę osób, które nie lubią tańczyć a za to lubią marudzić, to zespołowi udało się ich wyciągnąć na parkiet i rozbawić. Brali nawet udział w zabawach! A my mimo obowiązków jako para młoda, też super sie bawiliśmy. Zespół bardzo nas też mile zaskoczył muzyczną niespodzianką, jaką dla nas przygotowali. Oświetlenie jakie przywieźli ze sobą dopełniło jeszcze wszystkiego. Jesteśmy wdzięczni za super atmosferę i zabawę. Dziękujemy!

Kasia i Wiktor