zespół weselny Brodnica

Przed wami trudne zadanie – organizacja ślubu.

Przede wszystkim zadbajcie o oprawę muzyczną. Dobry wodzirej na weselu rozrusza nawet największych przeciwników zabaw na parkiecie.Wystarczy odpowiedni repertuar weselny i żywiołowa muzyka orkiestry weselnej, a nikt nie oprze się temu, aby zatańczyć na weselu w Brodnicy.

KOMENTARZE I OPINIE:

Niedawno byłem na weselu w Brodnicy. Kapela wyglądała niepozornie, ale jak się rozkręcili to szalałem :)

Rafał

Przekonałem się, że w Brodnicy można zorganizować genialne wesele!

Jurek z Brodnicy

Mi najbardziej podobały się zabawy organizowane przez członków zespołu. Uśmiałam się za wszystkie lata.

Aśka

Jak zobaczyliśmy ich stronę, to od razu mieliśmy wrażenie, że to konkretna kapela i nie mieliśmy rację. Odpowiedź była szybko, a potem dogadanie reszty telefonicznie. Zagrali też piosenki, o które ich poprosiliśmy. Byliśmy ciekawi wykonania, a to okazało się na świetnym poziomie. Poza tym zabawy...nie wiem czy kiedykolwiek się tak uśmialiśmy jak wtedy. Wszystko było też prowadzone w bardzo dobrym tonie, a oświetlenie jakie mieli ze sobą, dopełniało całej atmosfery. Super, że dali radę przyjechać na nasze wesele. Bardzo się cieszymy z tego i  bardzo dziękujemy!

Dorota i Oskar

Nas zaskoczyło na samym początku bardzo profesjonalne podejście zespołu i sprawny kontakt. Bardzo szybko mieliśmy odpowiedź co do terminu, wiedzieliśmy też po krótkiej rozmowie na czym stoimy. Muzyka grana na żywo przez ten zespół była rewelacyjna, nogi aż same rwały się do tańczenia. Nawet wujki i kuzyni, których wyciągnięcie na parkiet wydaje sie niemożliwością od wielu lat, skusili się i byli gwiazdami na parkiecie. Zabawy też przypadły gościom do gustu i nam oczywiście również. Wszystko się wyjątkowo udało. Było rewelacyjnie, dziękujemy!

Paulina i Jarek