weselny zespół muzyczny Września

Nie ma lepszej zachęty do tańca niż żywiołowa muzyka na żywo, nie może jej zatem zabraknąć na waszym weselu we Wrześni.

Kapela weselna sprawi, że wasze przyjęcie weselne zapadnie w pamięć gości nie tylko jako uczta dla ciała, ale również dla zmysłów.

KOMENTARZE I OPINIE:

Trochę za dużo wolnych kawałków grali, poza tym super.

Daniel

Wszystko zależy o tego, jaki sobie wybierzesz repertuar. U nas była ich odpowiednia ilość.

Monika

Obejrzyjcie sobie filmiki na stronie zespołu. Sami zobaczycie, że to doby wybór :)

Zośka

Miał być DJ, tak planowaliśmy od samego początku. DJ zagra oryginalne utwory, poprowadzi zabawy no i nieco tańszy. W międzyczasie byliśmy na weselu, na którym grał ten zespół. Zmienili nasze zdanie. Muzyka była tak świetnie grana, że byliśmy w szoku. Zabawy były dobrane do gości i nie były robione późno, jak już wszyscy byli zmęczeni, tylko tak żeby każdy się pobawił. U nas zagrali na równie wysokim poziomie co na tamtym weselu, zabawy też rewelacyjne, muzyka do tańca i do posłuchania dla tych, co już nie mieli sił i odpoczywali. Dzieciaki bawiły się świetnie, starsi i młodzi też. Po weselu zbieraliśmy od gości gratulacje za wybranie tego zespołu. Nie zawiedliśmy się na nich. Naprawdę było warto!

Kasia i Mateusz

My też nastawialiśmy się na DJ'a, nawet mieliśmy wstępnie ugadane bo mamy znajomego którzy dobrze gra i prowadzi imprezy. Ale przekonaliśmy się po tym, jak bawiliśmy się na weselu na którym grał ten świetny zespół. Byliśmy oczarowani atmosfera, jaką potrafią stworzyć, muzyką i zabawami. A po rozmowach okazało sie, że różnice w cenie wcale nie są tak wielkie niż byśmy się spodziewali, i poszerzyli repertuar piosenek i zabaw dla nas. Znajomego zaprosiliśmy jako gościa, żeby mógł się bawić razem z nami. Wesele udało się w 150%. Dziękujemy! :)

Magda i Tomasz