weselny zespół muzyczny Chełmża

Chcecie przyjechać do Chełmży na wasz wyśniony ślub? A może jesteście jej mieszkańcami i właśnie tu chcecie powiedzieć sakramentalne „tak”?

W obu przypadkach najważniejszą sprawą jest zamówienie zespołu muzycznego, ponieważ tylko on i jego muzyka zagwarantuję wszystkim zabawę do białego rana.

KOMENTARZE I OPINIE:

Chcieliśmy mieć dużo zabaw weselnych i konkursów. Podrzucaliśmy im pomysły, które chętnie realizowali.

Barbara i Michał

Szczerze mogę polecić ten zespół. Dobrze się bawiliśmy do tego, co grali.

Radosław i Ewelina

Udało nam się wesele w Chełmży, bo mieliśmy fajny zespół muzyczny. DJ to nuda, nie ma to jak prawdziwa kapela.

Ewa i Jan

Zespół pokazał pełen profesjonalizm, po prostu rewelacja! Zabawy dla ludzi w każdym wieku, bardzo różnorodne i niebanalne, bo wiadomo że wiele zabaw powtarza się na weselach. Oprawa muzyczna stanęła na wysokości zadania - mieliśmy gości, którzy w rodzinach słyną z krytyki tego typu zespołów, a tymczasem ten właśnie zespół bardzo mile wszystkich zaskoczył. Byliśmy zachwyceni. Grali na bardzo wysokim poziomie do samego końca. Jesteśmy wdzięczni za tak wspaniałą zabawę i oczywiście polecimy ich każdemu, kto będzie poszukiwał wspaniałego zespołu na swoje wesele!

Marek i Ania

U nas również zespół stanął na wysokości zadania! Organizowaliśmy bezalkoholowe wesele i baliśmy się, jak rodzina na to zareaguje i jak się będzie bawić. Zespół bardzo nam pomógł, zadbali o rewelacyjną atmosferę, rozbawiali gości, organizowali super zabawy no i oczywiście świetnie grali. Bardzo nas mile zaskoczyli podejściem i otwartością na bezalkoholowe wesele, po prostu super! Dziękujemy i polecamy ten zespół na każde wesele, naprawdę są rewelacyjni!

Julia i Tomasz